Mental Shelter

Oferta

Wooden Cabin - 24m2

+miejsc: 2możliwych dostawek: 2
Wooden Cabin - dwu pokojowy luksusowy drewniany domek VIP o powierzchni 24m2. W środku salon z kominkiem i wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnia z dwuosobowym łóżkiem oraz toaleta z prysznicem i ubikacją.
Cena już od600,00 zł
ZAREZERWUJ TERAZ

Domek na kołach - Tiny House 9m2

+miejsc: 2możliwych dostawek: 1
Prawdziwy Tiny House. Czyli mini dom na kołach, o powierzchni mieszkalnej około 9m2. W środku znajdziesz przestronny i jasny salon, kuchnię, łazienkę. W salonie sofę, a na antresoli duży wygodny materac
Cena już od600,00 zł
ZAREZERWUJ TERAZ

Ocieplona nowoczesna jurta z kominkiem - 25m2 White Shaman Yurt na drewnianym wysokim podeście.

+miejsc: 2możliwych dostawek: 3
Nasz najnowszy apartament - bazująca na Mongolskich wspomnieniach, nowoczesna Jurta 25m2. Ocieplona, postawiona na wysokim 1.5m podeście, wyposażona w kominek oraz ogromny centralny iluminator w dachu.
Cena już od550,00 zł
ZAREZERWUJ TERAZ

Survivalowy namiot glampingowy z piecykiem - beżowy Lotus Belle 12.56m2 na drewnianym podeście

+miejsc: 2
Jesienno-zimowa, survivalowa wersja glampingowego ocieplonego namiotu VIP, typu Lotus Belle. 4 metry średnicy, co daje 12.56m2 powierzchni. Namiot z podwójnym łóżkiem, kołdra zimową, piecykiem i dostępem do ogrzewanych łazienek.
Cena już od420,00 zł
ZAREZERWUJ TERAZ

Survivalowy namiot glampingowy z piecykiem - beżowy Lotus Belle 19.6m2 na podeście przy prywatnej pl

+miejsc: 2
Jesienno-zimowa, survivalowa wersja glampingowego ocieplonego namiotu VIP, typu Lotus Belle. 5 metrów średnicy, co daje 19.6 powierzchni. Namiot z podwójnym łóżkiem, kołdra zimową, piecykiem i dostępem do ogrzewanych łazienek.
Cena już od480,00 zł
ZAREZERWUJ TERAZ