Promocje

Personal Workshop + Coaching - 6 nocy w Resorcie Mental Shelter

Personal Workshop + Coaching - 6 nocy w Resorcie Mental Shelter

miejsc: 2

Wyjazd w klimacie #SlowLife, z indywidualnym programem pracy nad sobą #PersonalWorkshop oraz Coachingiem z Kołczem Majkiem, skupione na Twojej karierze i życiu. Oparty o wiedzę i wartości z super bestsellera #GuruKultury.

Wybierz dla siebie rodzaj apartamentu (namiot, jurta, domek) , a dodatkowo otrzymasz drukowany skrypt coachingowy na 12 tyg. (aby go kontynuować po wyjeździe), zapis VOD do szkolenia online oraz audiobooka książki Guru Kultury! Zestaw o wartości kilkuset pln!

Dzięki temu odpoczniesz, jednocześnie skupiając swój umysł i czas na przemyśleniu każdego lub wybranego z etapów rozwoju, oraz przepracujesz je według podanych, codziennych, precyzyjnych ćwiczeń.

Cena już od2 202,00 zł
Szybki wypad na weekend do Resortu Mental Shelter

Szybki wypad na weekend do Resortu Mental Shelter

miejsc: 2

Przyjeżdżasz sam lub z kimś, już w piątek. Wysypiasz się rewelacyjnie. Całą sobotę luzujesz. W niedzielę wstajesz o której chcesz i.. albo wracasz do domu, albo śpisz smacznie i w poniedziałek do 12:00 ruszasz na podbój świata.

Przy rezerwacji zaczynającej się w piątek, płacisz tylko za półtora noclegu i jedną osobę, a dostajesz od nas, aż TRZY i śmiało zabierz partnera! To prawdziwe Last Minute. Udanej wyprawy w głąb Puszczy Noteckiej i w głąb siebie!

ps: oczywiście wielka balia, pełna gorącej wody czeka na Ciebie po przyjeździe, lub zostaje przygotowana na żądanie - tak, każdego dnia Twojego pobytu. Możesz śmiało korzystać również z siłowni, morsować i spacerować do woli!

Cena już od495,45 zł
Morsowanie w Resorcie Mental Shelter

Morsowanie w Resorcie Mental Shelter

miejsc: 4

Tylko do końca Marca 2020, w każdą Niedzielę zapraszamy Cię jeszcze na morsowanie w Resorcie Mental Shelter, czyli rewelacyjny klimat prywatnego 5 hektarowego jeziora, które pełne zimnej wody czeka na Ciebie i Twoich odważnych przyjaciół.

Co prawda tegoroczny klimat nie przywiał jeszcze lodu, ale dzięki temu mogą Morsować totalnie początkujący!

CIEPŁO - Czyli najpierw rozgrzeje Was sucha sauna w sosnowym lasku, a potem prosto krętymi ścieżkami i drewnianym pomostem wskoczysz do wody!

ZIMNO - Już po, gdy jedna lub kilka sesji zahartuje Twoje ciało, napijesz się ciepłej herbaty, lub usiądziesz dookoła ogniska (śmiało zabierz swoje pianki, kiełbaski i inny prowiant). Doskonały klimat, uczucie silnego połączenia grupy poprzez wspólne wyzwanie, pokaże Ci ponownie sens przyjaźni i dbania o relacje. Ze sobą, ciałem i innymi. A gdy będzie to rodzinny wyjazd, to dosłownie poezja!

ZASADY

Do Morsowania przygotowujemy się w każdą NIEDZIELĘ. Wtedy musi Was być min. 2 osoby, a o resztę dbamy my. Jeśli jednak masz ochotę na Sobotnie, czy w tygodniu morsowanie - żaden problem. Zapraszamy, ale pamiętaj, że wtedy musi być Was grupka 4 osób.

ps: gdy jesteś sam, zostaw nam na siebie namiary, a może uda nam się zebrać więcej osób. Po prostu pamiętaj, że rozpalenie sauny, przygotowanie ogniska i zrobienie herbaty na skraju Puszczy, to nie ten sam luzik co u Ciebie w domu

Cena już od35,00 zł
Weekend z Dniem Kobiet

Weekend z Dniem Kobiet

miejsc: 2

Pani Tereska mówi: Panom wstęp wzbroniony :) - w ten weekend, co najwyżej mogą nas obsługiwać!

Jeśli więc chcesz odpocząć od swojego "starego", zostaw mu kartkę z listą co ma w domu posprzątać, a Ty wpadaj do naszego resortu. Odśwież relacje z przyjaciółkami. Weź ze sobą koleżanki i spędź prawdziwie Kobiecy weekend!

Sauna pełna kobiet, bania pełna kobiet - Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy Cię nie zdradzi - a Kopernik była kobietą i to jest pewne!

Cena już od300,94 zł